П`ятниця, 19.07.2024, 18:22
Вітаю Вас Гість | RSS

Теслугівська публічно-шкільна бібліотека

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Краєзнавча робота бібліотеки с. Теслугів

Як не любить той край, де вперше ти побачив
Солодкий дивний світ, що звав життям,
Де вперше став ходить і квіткою неначе
В його теплі зростав і усміхався квітам. (В. Бичко)
      Любов до рідного краю, до землі, до людей, що її заселяють, є спільною турботою про те, щоб він був багатшим, красивішим, культурнішим. Для того потрібно добре знати йо­го історію, природу, економіку, етнографію і культуру. Тому одним із пріоритетних напрямків публічно-шкільної бібліотеки с. Теслугів є краєзнавча робота.
      Сьогодні, в час духов­ного відродження України, значно збільшився інтерес читачів до її історичного минулого, зрос­тає роль краєзнавства, зокрема його культурно-мистецьких, літературних напрямів. Саме бібліотека формує особистість на ґрунті історії, культури, традицій народу.
      З метою популяризації краєзнавчої літератури організовані краєзнавчі виставки: «Мій рідний край, це серця рідна пристань», « Село моє, для мене ти єдине»(про поетесу яка проживала в селі Теслугів Ангеліну Оборіну), «Стежками Теслугова (зібрані документи про історію села, історію церкви,сьогодення), «Письменники Рівненщини - ювіляри», «Земля поетів,земля пророків».
 
  
 
     В бібліотеці проводяться різні масові заходи: літературні вечори, вітальні (до ювілеїв поетів рідного краю,народознавчого характеру), зустрічі з ветеранами, з старшими людьми села які розповідають про різні традиції, історію, села та інше.
 
  
 
    Систематично ведеться інформаційно - пошукова робота. У бібліотеці створено народознавчий куточок «З бабусиної скрині» де розміщені старовинні речі (вишивка, приладдя народного вжитку).
     Всі ці заходи виховують любов до рідного краю, національну свідомість, пропагують літературу сучасних письменників рідного краю, збагачують в читачів художньо-естетичні смаки, розвивають пізнавальний і пошуковий інтерес.


Пошук
Наші партнери

Друзі сайту
Рівненська ДОБ
Радивилівська ЦСПШБ
Іванівська ПШБ
Козинська ПШБ
Крупецька ПШБ
Михайлівська ПШБ
Дружбівська ПШБ
Хотинська ПШБ

Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

с.Теслугів Рівненська обл. Радивилівський р-н © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz